Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)

Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)

307
Produkt aktualnie niedostępny
699,00 zł

1.39" | AMOLED | 454 x 454 px | Huawei Kirin A1 | 4 GB | 32 MB RAM | GPS | 455 mAh | 5 ATM |

Smartwatch, w którym zastosowano procesor Kirin A1 – pierwszy układ Huawei dla urządzeń noszonych (wearables), co sprawia, że zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do 14 dni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Wiele konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej.

 

W zaplombowanym pudełku znajduje się fabrycznie nowy cały sprzedawany komplet:

 • Zegarek Huawei Watch GT 2 46 mm Sport Matte Black (Czarny)
 • Stacja ładująca
 • Kabel do ładowania
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna Huawei

Huawei Watch GT 2 - odkryj nowe możliwości

Huawei Watch GT 2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w dobrym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne granice swoich możliwości. Zastosowanie procesora Kirin A1 – pierwszego układu Huawei dla urządzeń wearables - sprawia, że zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do dwóch tygodni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Wiele konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej. Huawei Watch GT 2 oferuje również nowe funkcje: rozmowy telefoniczne oraz odtwarzanie muzyki. W połączeniu z rozszerzonymi rozwiązaniami Huawei Watch GT 2 powinien być świetnym kompanem także dla aktywnych sportowo. Zegarek obsługuje 15 dyscyplin m.in. bieganie, triatlon, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia fitness, orbitrek, ergonometr, a nawet wspinaczkę z trójwymiarowym zapisem trasy. Precyzyjniejsza geolokalizacja umożliwia dokładniejszy pomiar dystansu, a tym samym prędkości. Funkcja TruSeen™ w wersji 3.5 zapewnia lepszy pomiar tętna, a TruSleep™ 2.0 śledzenie i diagnozowanie sześciu typowych problemów ze snem oraz sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. Po każdym wysiłku zegarek informuje o czasie potrzebnym na pełną regenerację. Huawei Watch GT 2 w wersji Sport ma pasek do zegarka wykonany z fluoroelastomeru - syntetycznego kauczuku o wysokiej odporności na działanie czynników termicznych i chemicznych. 

Stylowy design i prosta obsługa

Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy – 454 mm. W porównaniu z poprzednim modelem Huawei Watch GT 2 jest jednocześnie lżejszy. Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran jest dotykowy. Zastosowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, że dane są czytelne i duże. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health

Wszystkie dane, które rejestruje Huawei Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko gromadzi dane z zegarka, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz lepszych planów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit.

Rewolucja w zarządzaniu energią. Długodystansowiec

Chipset Kirin A1 to pierwszy opracowany przez Huawei układ dedykowany dla urządzeń noszonych (wearables). Łączy on imponującą wydajność z wyjątkowo niskim zużyciem energii. Dzięki zastosowaniu inteligentnych algorytmów Huawei Watch GT2 automatycznie optymalizuje tryb pracy, tak aby zapewnić najbardziej efektywne działanie na baterii.

Moc będzie z Tobą

Huawei Watch GT 2 wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii z myślą o niezawodnej i wygodnej obsłudze, gdziekolwiek jesteś.

2 tygodnie działania na jednym ładowaniu

Huawei Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Czas pracy na baterii do 2 tygodni przy następującym scenariuszu:

 • Urządzenie noszone bez przerwy z włączonym pulsometrem
 • Funkcja monitorowania snu Huawei TruSleepTM aktywna na czas snu
 • Monitorowanie treningu przez 90 minut tygodniowa (aktywny GPS)
 • Włączone powiadomienia (50 SMS-ów, 6 połączeń i 3 alarmy dziennie)
 • Ekran włączany 200 razy dziennie
 • 30 minut połączeń głosowych w tygodniu
 • 30 minut odtwarzania muzyki w tygodniu

30 godzin

Czas pracy na baterii do 30 godzin przy następującym scenariuszu:

 • Urządzenie noszone bez przerwy z włączonym pulsometrem
 • Funkcja monitorowania snu HUAWEI TruSleepTM aktywna na czas snu
 • Ciągłe monitorowanie aktywności i treningu z GPS, pulsometrem i analizą wyników

Nowa generacja 3D

Huawei Watch GT 2 wyznacza nowe trendy wzornictwa. Bezramkowa, zakrzywiona tarcza 3D w inspirujący sposób łączy klasyczną elegancję z innowacyjnym podejściem.

Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Ekran wykonany z wysokiej jakości szkła 3D, kształtowany z jubilerską precyzją, nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zabezpiecza smartwatcha przed pyłem i wodą.

Ultrasmukły

Wyjątkowo cienki (9,4 mm), elegancki, a przy tym wytrzymały korpus odzwierciedla kunszt inżynierii i wzornictwa.

Zjawiskowy ekran

Piękny wyświetlacz AMOLED zapewnia doskonałą obsługę dotykową i niezrównane wrażenia wizualne.

W Twoim stylu

Szeroki wybór motywów tarcz pozwoli dostosować się do każdego nastroju i na każdą okazję. Funkcja niedostępna przy sparowaniu ze smartfonem z systemem iOS.

Precyzyjny moduł GPS

Huawei Watch GT 2 obsługuje pozycjonowanie satelitarne GPS oraz GLONASS. Dzięki temu możesz dokładnie śledzić trasę swoich sportowych zmagań i analizować postępy.

Pomiar tętna w czasie rzeczywistym

Huawei Watch GT 2 został wyposażony w udoskonalony pulsometr Huawei TruSeen™ 3.5, zapewniający jeszcze bardziej dokładny pomiar tętna. W połączeniu z inteligentnymi algorytmami monitoruje Twoje serce przez cały dzień i noc. Dzięki temu podczas treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

Pomiar tętna podczas pływania

Wodoodporna konstrukcja (do 5 ATM) umożliwia również monitorowanie treningu podczas pływania, z uwzględnieniem tętna, wskaźnika efektywności SWOLF, pomiarem dystansu, prędkości i spalonych kalorii.

Wędrówki górskie

Huawei Watch GT 2 wyposażony jest w barometr, kompas i wysokościomierz. To idealny zestaw dla miłośników gór, którzy teraz mogą precyzyjnie rejestrować przebyty dystans i dodawać szlaki do ulubionych.

Tryb triathlonu

Monitoruje dane podczas pływania, jazdy na rowerze i biegania, uwzględniając zmiany poszczególnych aktywności.

Orbitrek

Podczas zmagań na orbitreku Huawei Watch GT 2 monitoruje puls, czas trwania treningu i oblicza spalone kalorie.

Wioślarz

Inteligentne czujniki mogą również monitorować trening na ergometrze wioślarskim.

Freestyle

Huawei Watch GT 2 poradzi sobie praktycznie z każdym rodzajem aktywności fizycznej, monitorując parametry treningu na każdym etapie.

Partner do treningów

Rejestruje dokładne i szczegółowe dane wspomagające trening, które są wyświetlane na tarczy zegarka. Podczas treningu dostarcza praktyczne wskazówki (np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć). Przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji. Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę podczas aktywności. 

Dane wspomagające trening: VO2Max

VO2Max to tak zwany pułap tlenowy, określający ilość tlenu, jaką jest w stanie pochłonąć organizm podczas intensywnego wysiłku fizycznego. To jeden z kluczowych parametrów określających ogólną wydolność i kondycje fizyczną. Pomiar VO2Max jest dostępny tylko podczas biegu na zewnątrz.

Dane wspomagające trening: Trening interwałowy

Połączenie ćwiczeń aerobowych (tlenowych) i anaerobowych (beztlenowych) zwiększa wydajność treningu. To popularna forma aktywności fizycznej polegająca na wykonywaniu ćwiczeń o lekkiej lub umiarkowanej intensywności przeplatanych krótszymi seriami o bardzo dużej intensywności.

Dane wspomagające trening: Czas regeneracji

Określa czas odpoczynku potrzebny do regeneracji mięśni i odzyskania pełni wydolności organizmu po wysiłku fizycznym.

Dane wspomagające trening: Intensywność treningu

Huawei Watch GT 2 na podstawie danych gromadzonych w ciągu całego tygodnia określa rekomendowany zakres kolejnych treningów.

Dane wspomagające trening: Podsumowanie i wskazówki

Na podstawie efektywności aktualnego treningu Huawei Watch GT 2 podsuwa wskazówki pozwalające zwiększyć jego skuteczność.

Dane wspomagające trening: Indywidualny plan treningowy

W pamięci Huawei Watch GT 2 znajdziesz ponad 10 gotowych planów treningowych dla biegaczy. Skierowane są do różnych grup zaawansowania i zróżnicowanych potrzeb, np. plan dla początkujących, dla odchudzających się, dla nastawionych na zwiększenie wytrzymałości itp. Każda z tych kategorii oferuje kilka poziomów intensywności, a podczas treningu dostępne są wskazówki głosowe.

Bądź w kontakcie

Huawei Watch GT 2 został wyposażony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Informuje o m.in. przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Rodzaje informacji, jakie mogą być sygnalizowane lub blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health. Dzięki łączności Bluetooth możesz odbierać lub wykonywać połączenia, nawet podczas treningu lub kiedy zwyczajnie masz zajęte obie ręce. Z Huawei Watch GT 2 trzymasz rękę na pulsie.

Odtwarzanie muzyki

Wbudowana pamięć wewnętrzna (do dyspozycji użytkownika jest około 2 GB wewnętrzej pamięci) umożliwi przechowanie kilkuset utworów muzycznych, które możesz odtwarzać bezpośrednio z zegarka na sparowanych słuchawkach Bluetooth. Funkcja wymaga smartfona Huawei/Honor z obsługą aplikacji Huawei Muzyka w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Obsługiwane formaty: .mp3 oraz LC-AAC.

Lepsze monitorowanie snu

Technologia Huawei TruSleepTM 2.0 jest w stanie monitorować czas i fazy snu oraz wskazać 6 często występujących nieprawidłowości związanych ze snem, a także zasugerować, jak poprawić jakość Twojego odpoczynku. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu. Huawei Watch GT 2 rejestruje tętno, analizuje oddech i ocenia ogólną jakość Twojego snu.

Zrelaksuj się

Technologia Huawei TruRelaxTM ma za zadanie stale monitorować poziom stresu i w razie potrzeby pomóc Ci się zrelaksować za pomocą ćwiczeń oddechowych. Funkcja stresu jest dostępna tylko na telefonach z Androidem.

Całodzienne monitorowanie aktywności

Aktywność fizyczna o zróżnicowanej intensywności trwa praktycznie przez cały dzień. Dlatego dzięki Huawei Watch GT 2 możesz dowiedzieć się na przykład, ile kroków przeszedłeś, ile razy usiadłeś i wstałeś oraz ile kalorii spaliłeś.

Aplikacje

Z Huawei Watch GT 2 na nadgarstku żyje się wygodniej. Wbudowane aplikacje umożliwiają podgląd SMS-ów, wiadomości e-mail, kalendarza i mediów społecznościowych. Nie zabrakło też innych przydatnych funkcji, jak prognoza pogody, alarm, stoper, latarka, lokalizator telefonu, powiadomienia, kompas, baromatr. W zegarku dostępne są też liczne tarcze. Jedne mają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki temu Huawei Watch GT 2 z łatwością i przyjemnością może dostosowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

Pamięć wbudowana
4 GB
Pamięć RAM
32 MB
Chipset
Huawei Kirin A1
System operacyjny (ostatnia aktualizacja producenta)
Huawei wearable platform
Przekątna wyświetlacza
1.39 cala
Rozdzielczość wyświetlacza (px)
454 x 454
Gęstość pikseli wyświetlacza
326 ppi
Rodzaj wyświetlacza
AMOLED
Stosunek ekranu do obudowy (scren-to-body ratio)
59.4 %
Wysokość
45.9 mm
Szerokość
45.9 mm
Głębokość
10.7 mm
Waga
41 g
Slot karty pamięci
Nie
Materiał obudowy
Przód - szkło, ramka - stal nierdzewna, tył - ceramika
Złącze ładowania/transmisji danych
Magnetyczne styki na spodzie obudowy
Wi-Fi
Nie
Bluetooth
5.1, BLE, BR, EDR
Wyjście audio
Nie
NFC
Tak
Port podczerwieni IrDa
Nie
Radio FM
Tak
GPS
Tak, z A-GPS, GLONASS, GALILEO
Sieć 2G
Nie
Sieć 3G
Nie
Sieć 4G
Nie
Czujniki
Akcelerometr, kompas, czujnik światła otoczenia, żyroskop, barometr, pulsometr
Pojemność baterii
455 mAh
Wyjmowana bateria
Nie
Maksymalny czas czuwania
14 dni
Szybkie ładowanie
Brak
Ładowanie bezprzewodowe
Brak
Nowy
6901443329922
Brak opinii
Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do Ulubionych