Czas dostawy

Czas dostawy podany jest przy każdym produkcie w naszym sklepie.

Przewoźnik

Towary takie jak: telefony, smartwatche, tablety, laptopy, komputery wysyłamy wyłącznie kurierem DPD (w przypadku adresu dostawy w Polsce lub innym kraju UE) lub kurierem UPS (w przypadku dostawy do innych krajów świata).

Towary z kategorii: "Drobna elektronika", "Dom i ogród" wysyłamy serwisem Pocztex Kurier 48 Poczty Polskiej (w przypadku adresu dostawy w Polsce) lub doręczamy przy pomocy narodowego operatora pocztowego obsługującego kraj inny niż Polska, podany przez Klienta w adresie dostawy.

Dostawa bez dodatkowych kosztów celnych

W przypadku zakupu produktów z kategorii: Telefony, Smartwatche, Tablety, Laptopy, Komputery, do Klienta dociera przesyłka nadana w Polsce lub innym kraju UE. Dzięki temu Klienci, którzy jako kraj w adresie dostawy podadzą Polskę lub dowolny inny kraj UE nie zostaną obciążeni ŻADNYMI OPŁATAMI CELNYMI.

W przypadku zakupu produktów z kategorii "Drobna elektronika" oraz "Dom i ogród", do Klienta dociera przesyłka nadana poza UE, najczęściej w Hongkongu lub Chinach. W związku z tym Klient może zostać obciążony przez lokalne władze celne opłatami celnymi obowiązującymi w kraju określonym w adresie dostawy podanym przez Klienta. W przypadku Polski jako kraju w adresie dostawy do opłat celnych należą cło i podatek VAT 23% od importu.

Jeśli krajem dostawy podanym przez Klienta jest Polska lub inny kraju UE i Klient zostanie obciążony przez polskie władze celne (lub władze celne innego kraju UE) opłatami celnymi, to SKLEP ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO ZWROTU przelewem na konto bankowe Klienta opłat nałożonych przez polskie władze celne (lub władze celne innego kraju UE). Dotyczy to produktów z kategorii "Drobna elektronika" oraz "Dom i ogród".

Produkt dodany do Ulubionych
Produkt dodany do porównania