Dostawa bez ukrytych kosztów celnych - gramy FAIR

  1. Przesyłki do Klientów w Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej mogą być wysyłane z krajów azjatyckich (Hongkong, Chiny, Singapur), USA lub Wielkiej Brytanii, czyli spoza terytorium Unii Europejskiej.
    Informujemy naszych klientów w Polsce i we wszystkich krajach UE, że wszystkie opłaty celne SĄ JUŻ OPŁACONE PRZEZ SKLEP. Klient przy odbiorze przesyłki nie musi nic dopłacać. Klient nie musi dopełniać żadnych formalności celnych, wszystko jest załatwione przez nasz Sklep.
  2. Przesyłki do Klientów w innych krajach świata niż Polska oraz pozostałe kraje UE także mogą być wysyłane z krajów azjatyckich (Hongkong, Chiny, Singapur), USA lub Wielkiej Brytanii. W takim przypadku całkowita kwota opłat celnych wynikająca z przepisów celnych kraju, do którego wysłana jest przesyłka, opłacana jest przez Klienta przy odbiorze przesyłki i Sklep nie zwraca jej.

Przewoźnik

Sposób dostawy (przewoźnika) Klient wybiera spośród zaoferowanych przez Sklep dla wybranego Produktu (Produktów) podczas składania zamówienia.

Wysyłka i czas dostawy

Produkty wysyłane są w ciągu 2-3 dni roboczych i dostarczane w ciągu 10-15 dni roboczych, chyba że na stronie Produktu podane jest inaczej.

Ostatnia aktualizacja: 2022-01-21

Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do Ulubionych