Nasza firma


Univexim LLC jest międzynarodową firmą, której misją jest dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nasza firma powstała dzięki doświadczeniom założycieli zdobywanym od roku 1999 w branży telefonów komórkowych, które stanowią nasz podstawowy asortyment. W roku 1999, gdy Steve Jobs nie wiedział jeszcze że wymyślony przez siebie telefon nazwie "iPhone", osoby współtworzące dziś Univexim LLC zaczynały od handlu takimi telefonami jak Siemens S10, Ericsson GF768, Nokia 5110...

Dzięki wiedzy osób z różnych krajów świata oraz wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań logistycznych, a także ciągłym obserwacjom światowych trendów biznesowych, udaje nam się oferować atrakcyjne towary w okazyjnych cenach.

Jednocześnie zawsze dokładamy wszelkich starań aby zachować wysoką jakość obsługi, tak aby każdy klient był zadowolony z obsługi w naszym sklepie i polecił nas swoim znajomym.

Univexim LLC jest spółką prawa amerykańskiego, dzięki czemu możemy skupić się na zapewnianiu satysfakcji naszym Klientom, a nie na ścieraniu się z europejską lub tym bardziej polską biurokracją.

Jako spółka z USA jesteśmy także lepiej postrzegani na rynkach międzynarodowych przez naszych kontrahentów, a co za tym idzie możemy wynegocjować lepsze ceny dla naszych Klientów.

Nasz zespół


Na zadowolenie naszych Klientów pracują ludzie z USA, Polski, Hongkongu oraz Chin.

Każdego dnia bezpieczeństwo prawne i informatyczne naszych Klientów, naszego sklepu i naszej firmy zapewniają fachowcy z USA.

Każdego dnia pochodzący z Polski fachowcy pracują nad lepszą i tańszą ofertą dla naszych Klientów oraz zapewniają profesjonalną obsługę posprzedażową.

Każdego dnia specjaliści z Honkongu i Chin pilnują, aby towar który sprzedajemy był najwyższej jakości i bez wad.

Siedziba Univexim LLC

Opinie naszych Klientów


Jestem bardzo zadowolona. Telefon porzadnie zapakowany. Wszystko jak najbardziej okey. Polecam sprzedawce

Aneta (Brzesko) - telefon LG G6 H870 czarny

Nic dodać, nic ująć... teraz tylko używać sprzęt...

Wiktor (Warszawa) - telefon iPhone 6S 128GB Rose Gold

Polecam w 100% Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.

Paweł (świętokrzyskie) - telefon iPhone 6S 64GB Space Gray

Zostałem MEGA POZYTYWNIE oszuk*ny ;) Nie mówiąc o tym, że przedmiot bardzo dobrej jakości i tanio, to jeszcze paczka szła krócej, bo tydzień :)

Sebastian (kujawsko-pomorskie) - telefon Sony Xperia Z3 D6603 czarny

Przedmiot bardzo dobrej jakości, bardzo dobry kontakt, wszystko w jak najlepszym porządku. Jak najbardziej polecam ;)

Łukasz (Świdnica) - telefon Samsung Galaxy S6 SM-G920F biały

Super kontakt i expresowa wysyłka nie pozostaje mi nic jak tylko pogratulować i podziękować. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ireneusz (Szczecin) - telefon Sony Xperia Z5 Compact E5823 czarny

Produkt dodany do porównania
Produkt dodany do Ulubionych